MIKULOV-zámky LEDNICE-VALTICE-baťov kanál - -

Južná Morava je známa svojimi nádhernými zámkami kde sa zachovalo mnoho pôvodných predmetov ,ktoré môžeme obdivovať.Po histórii sa osviežme plavbou baťovým kanálom a o kopec zážitkov nebude núdza.

Doprava

luxusný autobus s vybavením

Stravovanie

1x - 2x -raňajky

Ubytovanie

1x - 2x podľa objednávky

Príplatky a zľavy

- poistenie 1,70 € osoba/deň
- insolventnosť 0,50 € osoba/deň
- vstupy do zámkov cca 150,-CZK za zámok
- večera s ochutnávkou vín vo vínnej pivnici podľa výberu menu cca 15,-€

Program zájazdu

2.dňový zájazd
1.deň-
odchod z miesta objednávky podľa pokynov-presun po trase –príchod do LEDNÍC cca 1 a 1/2 hod.prehliadka zámku s miestnym sprievodcom-prechádzka po areáli v rámci osobného voľna-presun do MIKULOVA - osobné voľno-ubytovanie - posedenie vo vínnej pivnici s večerou -podľa záujmu
2.deň-
raňajky- prehliadka mesta MIKULOV cca 1 hod. - presun do SKALICE cca 1 hod. – plavba baťovým kanálom cca 1 hod.- presun späť -príchod podľa dopravnej situácie na cestách.
3.dňový zájazd
1.deň-
odchod z miesta objednávky podľa pokynov - presun po trase – príchod do MIKULOVA cca 1 a 1/2 hod.prehliadka mesta - osobné voľno-ubytovanie
2.deň-
raňajky - presun do zámku LEDNÍC cca 30 min. - prehliadka zámku so sprievodcom cca 1 hod.- voľno na prechádzku po nádhernom zámockom parku - prípadne na obed vo vlastnej réžii - presun do VALTÍC cca 30 min. - prehliadka zámku s miestnym sprievodcom - ubytovanie – posedenie vo vínnej pivnici -podľa záujmu - nutné objednať vopred.
3.deň
raňajky - presun cca 30 min. do SKALICE - plavba baťovým kanálom cca 1 hod.- presun späť -príchod - podľa dopravnej situácie na cestách.

Pokyny

cca 5 dní pred cestou

Termíny

29.03 - 30.03 Dospelý: 115 EUR
08.05 - 10.05 Dospelý: 145 EUR