Poznávacie zájazdy

SEZÓNA 2013 a 2014
zájazdy organizované CK DAN-TOUR

POZNÁMKA:
nástupné miesta bez príplatkov
BJ-KE-PO-LE-PP-LM-RK-MT-ZA-PB-TN-PN-TT-BA prípadne RK-BB-ZH-NT
**presná trasa podľa počtu a objednávok klientov
**nástup v Košice-P.Bystrica-Piešťany-Trnava možný pri minime 5 osôb
** v každom zájazde aspoň 1x večera v cene
**kliknite na daný zájazd a rozbalia sa Vám služby-program-termíny -ceny

VYUŹITE ZĹAVY- kúpte zájazd r.2014 už teraz!!! - -

zľava 10% zo základnej ceny zájazdu - nákup do 31.1.2014
- platená záloha 30%

zľavy neplatia pre skupiny a karneval
ponuka pre skupiny : MIESTA ZDARMA

PARÍŹ-Versailles s večerou - -

Kráľovský zámok Versailles a jeho nádherné záhrady navštívi ročne množstvo turistov,ktorí obdivujú majstrovstvo remeselníkov a myšlienku jeho tvorcu, kráľa Ĺudovíta 14. Dominanta Paríža-Eiffelovka nás prekvapí svojou veľkosťou a sme pred dilemou,čo je teraz krajšie? Rozhodnete sami.

PARÍŹ - Disneyland - -

Paríž -spojený s návštevou zábavného parku-Disneyland,kde je viac dospelých ako detí.Plavíme sa loďou-letíme lietadlom-prepadnú nás piráti-a ďalšie atrakcie-nám pomôžu vrátiť sa do detských čias-keď starosti a povinnosti dospelých boli pre nás nepoznané.

Fr.riviéra:NICE-GRASSE-ST.TROPEZ-CANNES-MONACO - -

Azúrové pobrežie-francúzska riviéra - známa letoviskami Cannes-kde sa každoročne stretávajú filmové hviezdy z celého sveta.Saint Tropez-kde filmové hviezdy radi trávia svoju dovolenku.Riviéra má však aj množstvo zaujímavých pamiatok.

RÍM-FLORENCIA-BENÁTKY - -

Florencia -mesto pamiatok nesmrteľných majstrov Michelangela a Machiaveliho-Vatikán a nádherná Sixtínska kaplnka-Rím s neopakovateľnou históriou -plavba loďou Benátkami-to všetko prežijete na tomto nezabudnuteľnom zájazde.

RÍM-Vatikán - -

Rím - večné mesto, ktoré sa rozkladá za 7 pahorkoch s 2 000 ročnou históriou. Turisti zo všetkých krajín tu prichádzajú obdivovať zručnosti starých majstrov ako Michelangela, Vinciho, Berniniho. Uličky plné života Vás lákajú vôňou pizze a špagiet

RÍM-FLORENCIA - -

Florencia je mesto ,kde nenájdete miesto,ktoré by nepripomínalo bohatú umeleckú hodnotu nesmrteľných majtrov tunajších pamiatok ako Michelangela a Machiaveliho,ktorý tu zanechali nezmazateľnú pečať.
Rím,jeho história tiež nezaostáva za tou florentskou.

LONDÝN-Windsor - -

Londýn-mesto prvých manufaktúr - svetových univerzít -prekrásnych pamiatok-múzeí -galérii-módy.V múzeu Mme Thussaud na nás čakajú mnohé známe osobnosti.Ponorme sa do atmosféry dávnych čias.

KRAKOW - Oswietczim -Wieliczka 1-2-3 dni - -

Zámok Wawel,chutné jedlo,atmosféra-to robí z kráľovského mesta,očarujúce mesto.Príjemné posedenie pri káve a zákusku syrnik v mnohých kaviarničkách,pozorovanie hemžiaceho sa námestia,sa stane zážitkom.Máme možnosť obohatiť program aj o návštevu soľnej bane.

PRAHA-Karlštejn 3-4 dni - -

Návšteva stovežatého mesta nad Vltavou- kde svetoznámy panovník Karol 4 -zanechal prekrásne pamiatky-ktoré obdivujú turisti z celého sveta. Karlov most,Chrám Sv.Víta,Hradčany,Staré mesto,Malá Strana.....

PARÍŹ - LONDÝN - -

zájazd do Paríža a Londýna -návšteva týchto metropol,ktoré vraj patria medzi najkrajšie v Európe- počas jedného týždňa je namáhavé- ale nesmierne zaujímavé.Sami rozhodnete -či toto tvrdenie sa zakladá na pravde.

PARÍŹ-zámky v okolí - -

Paríž - s návštevou prekrásnych zámkov francúzskych kráľov v okolí -Vaux le Vicomte-17.storočie-Fontenebleau-12.-16. storočie- Saint Germain en Laye-rodisko Ĺudovíta 14-zámok Malmaison-pôsobisko Jozefíny a Napoleona- a prekrásny zámok Versailles

PARÍŹ a kráľ.zámky na rieke Loire - -

Loira -rieka s nádhernými kráľovskými zámkami, ktoré svojou krásou nemajú na svete páru. Dýcha z nich bohatá história kráľov a kráľovien,pre ktorých boli miestom oddychu a zábavy, ale aj štátnickych rozhodnutí.
Započúvajme sa do histórie a prežime spoločne tie chvíle.

Toskánsko a VERONA - -

Toskánsko-oblasť so zaujímavými prírodnými krásami-veľkolepými historickými pamiatkami siahajúcimi do 12 stor.- ktoré pretrvali storočia.To všetko uvidíme na vlastné oči na tomto nádhernom poznávacom zájazde.

FLORENCIA-BENÁTKY - -

Mestá skvostov starých talianskych majstrov ,ktoré sa zachovali v nespočetných historicjých pamiatkach v týchto krásnych mestách - môžte obdivovať na tomto poznávacom zájazde a nadýchyť sa atmosféry starých čias.

VERONA-BENÁTKY - -

Verona-mesto-kde si Romeo a Júlia sľúbili večnú lásku. Podľa povery,ak sa pobozkáme pod balkónom,budeme aj my večne zaľúbení a šťastní.Vyskúšame to? Chladnými nás nenechajú ani nezabudnuteľné krásy Benátok s množstvom obchodíkov,ktoré nás lákajú precíznou prácou nielen majstrov zlatníkov.

MONACO-BARCELONA - -

Mesto Gaudího stavieb rozmanité farby,tvary.Źivotom pulzujúca Rambla,fascinujúci pohľad na život horkokrvných Śpanielov.V Barcelone to jednoducho žije.No a návšteva francúzskej riviéry,miesta celebrít nás očarí.Tak nečakajme a poďme sa baliť.

MIKULOV-zámky LEDNICE-VALTICE-baťov kanál - -

Južná Morava je známa svojimi nádhernými zámkami kde sa zachovalo mnoho pôvodných predmetov ,ktoré môžeme obdivovať.Po histórii sa osviežme plavbou baťovým kanálom a o kopec zážitkov nebude núdza.

BUDEJOVICE/KRUMLOV-zámky Hluboká-Valtice - -

Mesto Ć.Budejovice alebo Č.Krumlov-zámky Lednice,Valtice,Hluboká - prekrásne zámky starobylej slávy a zručnosti umelcov ukryté v obrazoch,gobelínoch,nábytku a iných prekrásnych predmetoch a nemusíme cestovať až tak daleko -len do susedstva.

BUDAPEŠŤ 1-2-3 dni - -

Návšteva hlavného mesta s prehliadkou najznámejších pamiatok spojená s návštevou Tropikária a Oceanária. Vo chvíľach voľna posedenie v niektorej z množstva útulnych kaviarničiek.Máme možnosť návštevy parlamentu -prípadne kaštieľa kráľovnej Sisi

BRATISLAVA -VIEDEŃ 2-3 dni - -

Navštívme pamiatky nášho hlavného mesta Bratislavy a zoznámme sa s históriou-návštívme aj neďaleké hlavné mesto - Viedeň s jej neopakovateľnou atmosférou.

AMSTERDAM -BRUSEL -ŚTRASBURG - -

Navštíviť dve parlamentné mestá sa nám nenaskytne hocikedy.Podme sa pozrieť na miesta- kde sa rozhoduje o osude celej Európy.Vidieť pri tom aj množstvo prekrásnych historických pamiatok -prekrásne maľby starých maliarskych majstrov -to je úžas.

MNÍCHOV/SALZBURG - -

Mníchov,mesto konania OH,každoročné slávnosti piva.V prípade záujmu možnosť návštevy Salzburgu /namiesto Mníchova/ rodiska svetoznámeho hudobníka Mozarta.Je len na Vás,ktoré z miest si vyberiete ako cieľ Vášho poznania.